+90 216 6512322

Avukatlarımız

Av. Hüseyin Ekşi
2002 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Barosu’na kayıtlı olup 2004 yılından beri Avukatlık yapmaktadır. 2004-2008 yılları arasında Şirketler Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku alanlarında faaliyet gösteren bir Hukuk Bürosunda görev almıştır. Bir müddet serbest avukatlık yaptıktan sonra, 2009-2013 yılları arasında ise bir Avukatlık Ortaklığı bünyesinde faaliyet göstermiştir. 2013 yılından beri TCG Fora Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır. Bireysel ve Toplu İş Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Kira Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, bu alanlarda yerli ve yabancı müvekkillere hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Av. Aslıhan Eskiçırak
İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2010 yılında mezun olmuş ve kariyerine deniz hukuku alanında başlayarak çalışmalarına bu alanda devam etmiştir. 2010-2013 yılları arasında Deniz Ticaret Hukuku alanında hizmet veren bir avukatlık bürosu’nda çalışmış olan Eskiçırak, ekibimize 2013 yılında katılmıştır. Deniz Hukuku alanında özellikle çatmalar, deniz kirliliği, deniz iş hukuku, sigorta rücu davaları, gemilerde yaşanan iş kazalarından doğan tazminat davaları, yük eksikliği ve yük hasarlarına ilişkin uyuşmazlıklarla ilgili dava ve tahkim süreçlerini yürüten Eskiçırak aynı zamanda ticari ihtilafların sulhen çözümü, icra ve iflas hukuku, idari yargı, kara ticareti hukuku ve ceza hukuku alanlarında da çalışmaktadır. Yerli ve yabancı şirketlere danışmanlık hizmetleri vermekte olup aynı zamanda orta derecede Fransızca ve çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.
Av. Ersin Köylü
2006 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Barosu’na kayıtlı olup 2008 yılından beri avukatlık yapmaktadır. 2005-2007 yılları arasında Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku, alanlarında faaliyet göstermiştir. . 2007-2008 yılları arasında ise Deniz Ticaret Hukuku alanında faaliyet gösteren bir Hukuk Bürosu bünyesinde Gemi Alım-Satımı, Gemi İpoteği ve Finansmanı alanlarında faaliyet göstermiştir. 2008-2015 yılları arasında başka bir hukuk bürosu bünyesinde Şirketler Hukuku alanında faaliyet göstermiş olup, 2015 yılından beri TCG Fora Hukuk Bürosu’nda çalışmaktadır. Ticaret ve Şirketler Hukuku, Kişiler Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, bu alanlarda yerli ve yabancı müvekkillere hukuki danışmanlık hizmetleri vermekte olup, aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilmektedir.